SMM02040E2212BB300
MFR.Part #
SMM02040E2212BB300
JLCPCB Part #
C1716536
Description
-55℃~+125℃ 200V 22.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ MiniMELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS