RN50C1782FBSL
MFR.Part #
RN50C1782FBSL
JLCPCB Part #
C1425855
Description
-65℃~+175℃ 17.8kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors