RN50C1152FBSL
MFR.Part #
RN50C1152FBSL
JLCPCB Part #
C1425581
Description
-65℃~+175℃ 11.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors