CMF50806R00FKEK
MFR.Part #
CMF50806R00FKEK
JLCPCB Part #
C3425370
Description
-55℃~+175℃ 250mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS