RN50C7152FBSL
MFR.Part #
RN50C7152FBSL
JLCPCB Part #
C3430600
Description
-65℃~+175℃ 50mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors