RN50C1101FRSL
MFR.Part #
RN50C1101FRSL
JLCPCB Part #
C1796113
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors