RN50C1102FRSL
MFR.Part #
RN50C1102FRSL
JLCPCB Part #
C1796106
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors