Y144233K3500Q0L
MFR.Part #
Y144233K3500Q0L
JLCPCB Part #
C1494490
Description
-55℃~+125℃ 33.35kΩ 500mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS