RLR07C1474FRR36
MFR.Part #
RLR07C1474FRR36
JLCPCB Part #
C3356376
Description
-65℃~+150℃ 1.47MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors