RN65E3650FB14
MFR.Part #
RN65E3650FB14
JLCPCB Part #
C1424037
Description
-65℃~+175℃ 365Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors