RLR07C1470FRR36
MFR.Part #
RLR07C1470FRR36
JLCPCB Part #
C3579226
Description
-65℃~+150℃ 147Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors