RNC70H1581FRB14
MFR.Part #
RNC70H1581FRB14
JLCPCB Part #
C3492361
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors