ERL0747K000GKEK500
MFR.Part #
ERL0747K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3529332
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors