RL20S822GBSL
MFR.Part #
RL20S822GBSL
JLCPCB Part #
C1439957
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.2kΩ Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors