PTF6515K400CYEK
MFR.Part #
PTF6515K400CYEK
JLCPCB Part #
C1443060
Description
-55℃~+150℃ 15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS