RL20S823GBSL
MFR.Part #
RL20S823GBSL
JLCPCB Part #
C1439944
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors