RL20S8R2JBSL
MFR.Part #
RL20S8R2JBSL
JLCPCB Part #
C1439939
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.2Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors