RL20S681GRE6
MFR.Part #
RL20S681GRE6
JLCPCB Part #
C1777277
Description
-65℃~+175℃ 500mW 680Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors