PTF65612K00AZBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF65612K00AZBF
JLCPCB Part #
C1442725
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 612kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors