P0805K4022FNT
MFR.Part #
P0805K4022FNT
JLCPCB Part #
C4218642
Description
-55℃~+155℃ 200mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS