RL20S5R1GBSL
MFR.Part #
RL20S5R1GBSL
JLCPCB Part #
C1440502
Description
-65℃~+175℃ 5.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors