PTF65323K90BXBF
MFR.Part #
PTF65323K90BXBF
JLCPCB Part #
C1443188
Description
-55℃~+150℃ 250mW 323.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors