RL20S5R1JBSL
MFR.Part #
RL20S5R1JBSL
JLCPCB Part #
C1439911
Description
-65℃~+175℃ 5.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors