RL20S561JBSL
MFR.Part #
RL20S561JBSL
JLCPCB Part #
C3538535
Description
-65℃~+175℃ 500mW 560Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors