SMM02040C5119FB000
MFR.Part #
SMM02040C5119FB000
JLCPCB Part #
C2116163
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MiniMELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS