BFC237875392
MFR.Part #
BFC237875392
JLCPCB Part #
C3794529
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 3.9nF 300V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS