RL20S511JBSL
MFR.Part #
RL20S511JBSL
JLCPCB Part #
C1440005
Description
-65℃~+175℃ 500mW 510Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors