PTF6539K200BYEK
MFR.Part #
PTF6539K200BYEK
JLCPCB Part #
C3505328
Description
-55℃~+150℃ 250mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS