CMF2082R000GNBF
MFR.Part #
CMF2082R000GNBF
JLCPCB Part #
C1433344
Description
-55℃~+175℃ 1W 82Ω Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors