RL20S470JRSL
MFR.Part #
RL20S470JRSL
JLCPCB Part #
C1825532
Description
-65℃~+175℃ 47Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors