CMF6010R000JKRE64
MFR.Part #
CMF6010R000JKRE64
JLCPCB Part #
C3518758
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors