PTF651K3300BYEK
MFR.Part #
PTF651K3300BYEK
JLCPCB Part #
C3366818
Description
-55℃~+150℃ 1.33kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS