RL20S362JBSL
MFR.Part #
RL20S362JBSL
JLCPCB Part #
C1439919
Description
-65℃~+175℃ 3.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors