Y0062120R000V0L
MFR.Part #
Y0062120R000V0L
JLCPCB Part #
C1483476
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS