PTF65350R00AYBF
MFR.Part #
PTF65350R00AYBF
JLCPCB Part #
C1442945
Description
-55℃~+150℃ 250mW 350Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors