RL20S301JBSL
MFR.Part #
RL20S301JBSL
JLCPCB Part #
C1440113
Description
-65℃~+175℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors