PTF6511K800FZEB
MFR.Part #
PTF6511K800FZEB
JLCPCB Part #
C1800379
Description
-55℃~+150℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS