RL20S244GBSL
MFR.Part #
RL20S244GBSL
JLCPCB Part #
C1439927
Description
-65℃~+175℃ 240kΩ 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors