RL20S242GBSL
MFR.Part #
RL20S242GBSL
JLCPCB Part #
C1439935
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors