CW010R8200JE123
MFR.Part #
CW010R8200JE123
JLCPCB Part #
C1439693
Description
13W 820mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS