RL20S201GRE6
MFR.Part #
RL20S201GRE6
JLCPCB Part #
C1777723
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors