PTF6510K400BXEK
MFR.Part #
PTF6510K400BXEK
JLCPCB Part #
C1442683
Description
-55℃~+150℃ 10.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS