PTF65806R00BYEK
MFR.Part #
PTF65806R00BYEK
JLCPCB Part #
C1443335
Description
-55℃~+150℃ 250mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS