RL20S221JRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL20S221JRE6
JLCPCB Part #
C1805428
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 220Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors