RL20S221GRE6
MFR.Part #
RL20S221GRE6
JLCPCB Part #
C1805444
Description
-65℃~+175℃ 220Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors