RL20S821JRE6
MFR.Part #
RL20S821JRE6
JLCPCB Part #
C3355134
Description
-65℃~+175℃ 500mW 820Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors