RL20S132GBSL
MFR.Part #
RL20S132GBSL
JLCPCB Part #
C1440385
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors