RL20S302GRSL
MFR.Part #
RL20S302GRSL
JLCPCB Part #
C3411608
Description
-65℃~+175℃ 3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors