RL20S162GBSL
MFR.Part #
RL20S162GBSL
JLCPCB Part #
C3445166
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors