RL20S390GBSL
MFR.Part #
RL20S390GBSL
JLCPCB Part #
C1439913
Description
-65℃~+175℃ 39Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors